Budai Miniovi és Játszoda

VÁROS: Budapest XI. kerület
CÍM: Budafoki út 41/A fsz. 3.

Webcím: www.miniovi.blog.hu

BEMUTATKOZÁS: A főként óvodás korúakkal foglalkozó gyermekfelügyelet, illetve később családi napközi mellett majdani főprofilként álmunk, hogy magánóvodát indítunk. Családi napközi keretében végezzük az óvodáskorúak részére a megfelelő színvonalú ellátást óvónői végzettségű munkatársakkal. Óvodánkban a kis létszámú csoportok működnek, mivel ennek előnyeit érdemes kiaknázni a magas színvonalú szolgáltatás nyújtása érdekében. Munkánkat gyermekorvos is segíti. . Igény szerint az alábbi foglalkozások vehetők igénybe: tartásjavító torna; gyógytorna; relaxáció (jóga alapok); szerepjáték (drámajáték és báb); zeneovi; kézműves foglalkozás; német és angol nyelvi foglalkozás; néptánc; úszás; korcsolyaoktatás. Eddig megvalósult programjaink: látogatás a tűzoltóságnál; bábszínház a minioviban; hagyományteremtő nosztalgiatábor; garázsvásár; közös akváriumkészítés; hajókázás. Közös ünnepeink: húsvét, mikulás; karácsony; farsang.