Csupa Csoda Tagóvoda

VÁROS: Budapest XIII. kerület
CÍM: Hegedűs Gyula u. 123.

BEMUTATKOZÁS: Óvodánk programja a "Kudarc nélkül az Iskolában" a prevencióra, a korai fejlődés tudatos támogatására épül. Nevelési célunk a gyerekek életkor és egyéni sajátosságának figyelembe vételével az egészséges, harmonikus személyiségfejlesztés a sikeres iskolai beilleszkedéshez szükséges testi, szociális, értelmi érettség kialakítása. Az iskolai potenciális tanulási zavarok megelőzése. Céljainkat elsősorban a gyermekek mozgásán, játékán keresztül, ezek sajátos eszközeivel valósítjuk meg. Nevelőtestületünk sok éves szakmai tapasztalatát, kiváló szaktudását szaksegítők is támogatják: fejlesztőpedagógus, óraadó logopédus, pszichológus és utazó gyógypedagógus. Arra törekszünk, hogy óvodánk a megértés, az egymás iránti türelem, elfogadás, szeretet, biztonságot, vidámságot adó béke szigete maradjon, ahol a gyermekek napjuk nagy részét örömmel, boldogan, önfeledt játékokkal töltik. A gyerekek és a szülők elégedettségét mérlegelve, a gyermekek érdekeit szem előtt tartva alakítjuk életünket, melyhez az itt dolgozók hivatásszeretete, egymás értékeinek tisztelete párosul. Foglalkozásaink: korcsolya; játékos úszás, foci; angol, balett, zenekuckó. Minden évszakban egyszer felkerekedünk és a szélkakas egy irányába útra kelünk.