III. sz. Összevont Óvoda - Pistahegyi & Béke utcai Óvoda

CÍM: Béke u. 38.

Webcím: www.ovimano.atw.hu

BEMUTATKOZÁS: A III. sz. Összevont Óvoda két tagóvodából álló intézmény. Óvodánk célja, hogy a meleg családi otthonból óvodába lépő gyermekek ehhez hasonló derűs, kiegyensúlyozott, szeretetteljes légkörbe kerüljenek. A gyermekek érzelmi biztonságát az óvónő elfogadó, gondoskodó, befogadó, toleráns és empatikus bánásmódjával teremtjük meg. Minden óvodánkba járó gyermek személyiségének kibontakoztatásához biztosítjuk nevelésük során az emberi és gyermekeket megillető jogokat, alapvető szabadságok tiszteletben tartását, az egyenlő hozzáférés lehetőségét. A csoportok osztatlan, illetve részben osztott korcsoportúak.
Csoportszobáink otthonosak, barátságosak. Jól felszerelt tornatérrel rendelkezünk. Valljuk, hogy a játék az óvodáskorú gyermekek alapvető szükséglete, melyen keresztül képességeik, készségeik fejlődnek.