Aranyló Napraforgó Bölcsőde és Óvoda

CÍM: Pósa Lajos utca 61.

Mobil: https://napraforgo-ovoda.com/
Webcím: napraforgo-ovoda.com

BEMUTATKOZÁS: Mindannyian tudjuk, hogy gyermekeink számára és jövőjük szempontjából legmeghatározóbb időszak a kisgyermekkor, hiszen a család, mint a legfontosabb érték, a szeretet, a biztonság, állandóság, a játék, az egyre több tapasztalat megszerzése, az oldhatatlan tudásszomj kielégítése határozza meg életüket. Mi tudjuk, hogy a gyermekek biztonságérzetét az állandóság, a nyugodt környezet, a megszokott arcok, tárgyak, illatok jelentik. Szép és otthonos környezetben, az angol nyelv játékos elsajátítását biztosítjuk az intézményünkbe kerülő gyerekek számára, 1 éves kortól bölcsődénkbe, 3 éves kortól iskolás korig, olyan módszerekkel, amelyeket speciálisan a bölcsődés és az óvodás korú gyermekek képességeinek és szükségleteinek figyelembe vételével alakítottunk ki. Elérendő céljaink között szerepel a világ megismertetése, a környezeti kultúrára való nevelés, a mozgás, képesség és készség fejlesztés életkorukat és fejlettségüket maximálisan figyelembe véve. Állandó programjaink is céljaink megvalósítását segítik: zeneóvoda Rita nénivel (heti 1 alkalom 45 percben, hangszerekkel, sok-sok zenével, mozgással, énekkel); 2 havonta kirándulás (lovas kocsikázás, piaclátogatás, Margit-szigeti állatsimogató, állatkert – elefánt etetés, látogatás a tűzoltókhoz stb…); születésnapok megünneplése (az ünnepelt felköszöntése, torta-tűzijáték, lufizás, ajándék).