Varázskarika Tagóvoda

VÁROS: Budapest XIII. kerület
CÍM: Karikás Frigyes u. 12.

BEMUTATKOZÁS: Épületünk összkomfortos, kellemes, családias hangulatot áraszt. Csoportszobáink tágasak, világosak, a mai kor ízlésének megfelelően esztétikusan berendezettek. Folyosóink galériaként is szolgálnak. Ide kerülnek alkotásaid kiállításra, melyet büszkén mutathatsz rokonaidnak, ismerőseidnek. Korszerűen berendezett, jól felszerelt tornaszobában mozoghatsz, edződhetsz.
Óvodánk kertjében színes, esztétikus fajátékok teszik színesebbé a szabadtéri mozgást, árnyas fák biztosítják a tiszta levegőt és védenek a káros napsugarak ellen. A művészetek eszközeit használjuk fel annak érdekében, hogy tág világlátású, a mai kor elvárásainak megfelelni tudó gyermek, s majdan felnőtt váljék belőled. Ennek érdekében minél több élményt igyekszünk nyújtani számodra zeneművészeti, irodalmi, képzőművészeti alkotásokon segítségével, a tánc, az ábrázoló tevékenységeken keresztül. A prózai és verses művek előadása által pedig lehetőséged nyílik arra, hogy kifejezhesd önmagadat; gondolataidat, érzéseidet. Odafigyelünk mozgásfejlesztésedre, sokat mozoghatsz, levegőzhetsz, elsajátíthatod az egészséges életmód, a környezettudatos magatartás alapjait. Ha igényled, diétás étkezésedet is vállaljuk.
Sok tartalmas programot szervezünk, hogy jól érezd magad. Ha szeretnéd, járhatsz hittan foglalkozásra, de úszni, labdás- és tartásjavító tornára is viszünk.